Tatran zatrzymał Spółdzielcę

W sobotę 29.08.2015 udaliśmy się do Kraśniczyna na mecz z miejscowym Tatranem. Wszyscy byli bardzo skoncentrowani i chcieli zrewanżować się za nieudaną inaugurację sezonu. Niestety i ta przeszkoda okazała się zbyt trudna do pokonania. Początek spotkania to kilka ataków gospodarzy, ale nasza defensywa spisywała się w miarę poprawnie. Kilkoma niezłymi interwencjami popisał się nasz bramkarz. My też mieliśmy swoje sytuacje. M.in. w 15’ Damian Osoba uderzył z rzutu wolnego i piłka uderzyła w porzeczkę. Artur Hawerczuk mógł lepiej zachować się w tej sytuacji i niestety nie udało mu się jej dobić do pustej bramki.
W 20 ‘ po odbiorze piłki Łukasz Lechowski został sfaulowany w polu karnym i sędzia zawodów bez wahania wskazał na 11 metr. Leon sam wymierzył sprawiedliwość i objęliśmy prowadzenie. Ale jak się potem okazało były to miłe złego początki. W 38 ‘ błąd w kryciu
w polu karnym skutkował natychmiast straconą bramką i Tatran doprowadził do wyrównania. Strzelcem bramki był Tymicki. Za kilka minut kolejny błąd naszej defensywy i gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Suduła.

Po reprymendzie w szatni początek drugiej połowy należał do Spółdzielcy. Niestety kolejny błąd defensywy spowodował utratę bramki w 70 minucie spotkania. Strzelcem bramki był ponownie Suduł. Na nic zdawała się ambitna postawa graczy gości, gdyż Tatran był bardzo skuteczny i wykorzystał, podobnie jak tydzień temu Ogniwo wszystkie ich błędy. Następny błąd skutkował utratą czwartej bramki (drugi gol Tymickiego). Jeszcze nadzieję w serca gości wlał gol strzelony z bliskiej odległości w 87’ przez Pawła Dronia, który wykazał się największa przytomnością umysłu dobijając piłkę po jej odbiciu od poprzeczki po uderzeniu piłki głową przez Marcina Terleckiego. Zawodnicy Spółdzielcy atakowali do końca meczu, ale niestety nie udało się już umieścić piłki w bramce Tatrana. Przegraliśmy drugi mecz z rzędu i początek rozgrywek nie jest najlepszy dla Spółdzielcy.

W środę 3.09.2015 udajemy się do Wojsławic na mecz w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu CHOZPN, zaś w najbliższą niedzielę 07.09.2015 o godzinie 15.00 będziemy podejmowali kolejnego ligowego rywala – Ruch Izbica.