Oferta dla sponsorów

PROGRAM WSPÓŁPRACY POMIĘDZY KLUBEM SPORTOWYM SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE I PARTNERAMI BIZNESOWYMI W ZAKRESIE ROZWOJU PIŁKI NOŻNEJ

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Klubu Sportowego Spółdzielca Siedliszcze w zakresie współpracy mającej na celu rozwój kultury fizycznej i sportu, w szczególności piłki nożnej. Mamy aspiracje stać się silnym klubem sportowym skupiającym samorząd, przedsiębiorstwa, czy osoby prywatne, które wspólnie stworzą grupę partnerską wspierającą rozwój futbolu w Spółdzielcy.

Zachęcamy Państwa do współpracy i nawiązania wzajemnych kontaktów, a jednocześnie zapraszamy na mecze naszych drużyn odbywające się na stadionie w Siedliszczu. Poniżej przedstawiamy ofertę klubu dla partnerów biznesowych, która powinna przynieść korzyści obu stronom:

* nazwa sponsora przy nazwie L.K.S. SPÓŁDZIELCA
* logo i wizytówka partnera na oficjalnej stronie internetowej klubu
* logo Firmy na materiałach drukowanych Klubu (plakaty)
* umieszczenie tablic reklamowych na stadionie
* reklama na sprzęcie klubowym (dresy, koszulki, spodenki)
* reklama w miejscach publicznych w klubie
* reklamę podczas wszystkich imprez organizowanych przez L.K.S. SPÓŁDZIELCA
* inne uzgodnione przez strony działania promocyjne

Każdy może oczywiście wpłacić dowolną niższą kwotę... Za wsparcie z góry dziękujemy!!

KONTAKT Z OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI W KLUBIE ZA OFERTĘ SPONSORSKĄ:
PREZES KLUBU - ZBIGNIEW DROŃ 600235660