Niestety kolejna porażka

W 3 kolejce chełmskiej klasy okręgowej gościliśmy zespół Ruchu Izbica. Niestety była to również 3 nasza porażka i fatalna passa niestety trwa. Spotkanie zaczęliśmy z kilkoma zmianami w składzie w stosunku do poprzednich spotkań. W barwach Spółdzielcy zadebiutowało trzech nowych zawodników, którzy przyszli do nas z Vojsławii: Krzysztof Mroczek, bracia Kamil i Łukasz Leśniccy. Ponadto od pierwszej minuty zagrali Robert Wójcik i Mateusz Iwaniuk.

Zmiany w składzie na niewiele się zdały, gdyż znowu musieliśmy przełknąć gorzką pigułkę porażki. O ile w pierwszej połowie toczyliśmy wyrównany pojedynek, widzieliśmy zaangażowanie zawodników i chęć grania, to w drugiej odsłonie po stracie wyrównującej bramki nasz zespół spoczął na laurach i oddał całkowicie pole rywalom z Izbicy.

W 20’ Robert Wócik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przytomnym uderzeniem wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Za kilka minut po braku asekuracji goście doprowadzili do wyrównania, a katem naszego zespołu jak się potem okazało był grający trener Ruchu- Ignaciuk.

Po przerwie na murawie pojawiło się dwóch nowych graczy w naszej drużynie, tzn Tomek Denisiuk i Kamil Wawruszak. Ten pierwszy mocnym akcentem rozpoczął swój pobyt na boisku, gdyż już w 46 ‘w zasadzie drugi jego kontakt z piłką zakończył się strzeleniem gola. Nic nie zapowiadało późniejszej katastrofy. Po 3 ‘ goście za sprawą wspomnianego Ignaciuka doprowadzili do wyrównania po skutecznym strzale z 11 m. w 53’ w zasadzie było już po meczu, gdy Ignaciuk kompletując hattrika wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Spółdzielca przestał walczyć i goście zaczęli dominować. Przypieczętowali swoją przewagę w tym spotkaniu, gdy na kilka minut przed jego zakończeniem stzrelili 4 bramkę.

W najbliższą środę w Siennicy Nadolnej zmierzymy się z miejscowym Bratem, który też na razie pozostaje bez zdobyczy punktowej. Mamy nadzieję na lepszy występ i pierwsze punkty w tym sezonie.