Lechowski x6, Iwaniuk, Orłowski

Miejsce spotkania: Siedliszcze

Obsada sędziowska:  (główny),

Seniorzy: 14:15(zbiórka 13:00)

21.06.2015 gościliśmy na naszym stadionie zespół Bugu Hanna. Spółdzielca chciał się zrehabilitować za porażkę sprzed tygodnia w meczu z Orłem i w pełni się mu to udało. Pokonaliśmy rywali 8:1. Już w 5 minucie wynik otworzył Leon. Widać, że odczuwał głód piłki i dla rywali był tego dnia nie do zatrzymania. W odstępie kilkunastu minut zdobył jeszcze 2 bramki, zaliczając klasycznego hattricka. 4 bramkę zdobył M. Iwaniuk, po świetnym zagraniu A. Hawerczuka. Do przerwy było 4:0 dla Spółdzielcy. II połowę niespodziewanie lepiej zaczęli goście, którzy po błędzie naszej obrony uzyskali, jak się potem okazało swoje honorowe trafienie. Kilka minut później D. Orłowski zdecydował się na strzał zza linii pola karnego i piłka po rykoszecie znalazła drogę do siatki.

Za kilka minut, znów w niewielkim odstępie czasowym Leon uzyskał drugiego hattricka tego dnia, umieszczając trzykrotnie piłkę w siatce. Spotkanie skończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny, gdyż pokonaliśmy ambitną drużynę z Hanny w stosunku 8:1. Było to jednocześnie nasze najwyższe zwycięstwo w tym sezonie. Godnym podkreślenia jest również debiut w tym dniu Huberta Lekana, który zaliczył swoje pierwsze 45 minut w seniorskiej piłce.

Było to dobre zakończenie sezonu w naszym wykonaniu. Uzyskaliśmy upragniony awans do klasy okręgowej !!!!. Na pochwały zasługują wszyscy zawodnicy, którzy grali w tym sezonie i przyczynili się do awansu. Wielkie słowa uznania dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę!!! Dziękujemy za wsparcie, wiarę w nas i oczywiście kibicowanie.

Ten awans dedykujemy Michałowi Domańskiemu, który na zawsze pozostanie w naszych sercach!!!!