Orzeł Srebrzyszcze - SPÓŁDZIELCA 6:1 (3:0)

- Borek (k)

Miejsce spotkania: Srebrzyszcze

Obsada sędziowska: Suski (główny), Jasionowski, Oraczewski

Seniorzy: 14:00(zbiórka 13:00)

W niedzielę 14.06.2015 udaliśmy się do Srebrzyszcza na przedostatni mecz w tym sezonie, by zmierzyć się z miejscowym Orłem. Niestety było to zdecydowanie nasze najgorsze spotkanie. Ulegliśmy rywalom 1:6, i to tak naprawdę wystarczyłoby za cały komentarz za nasza postawę na boisku w tym dniu. Popełnialiśmy koszmarne błędy w defensywie, które skutkowały stratą bramek. Straciliśmy ich po 3 w każdej połowie. Większość bramek, dla rywali padło po indywidualnych błędach. Jedyną bramkę dla nas zdobył Szymon Borek, celnie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Mateuszu Iwaniukowi w 60 minucie spotkania. Do 65’ w II części meczu nawet uzyskaliśmy optyczną przewagę w polu. Bardzo dobrze spisywał się bramkarz rywali, który m.in. obronił po dwa groźne strzały Tomka Denisiuka i Roberta Braniewskiego oraz nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam Arturowi Hawerczukowi. Potem wskutek błędu naszych środkowych obrońców rywale strzelili 4 bramkę i dla Spółdzielcy niestety mecz się skończył.

W najbliższą niedzielę o godzinie 13.00 na naszym stadionie odbędzie się ostatnie spotkanie tego sezonu z Bugiem Hanną. Będzie to okazja do dobrego występu i podsumowania tym samym bardzo dobrego sezonu !!!