Klempka - Hawerczuk x2, Lechowski, Borek

Miejsce spotkania:Bezek

Obsada sędziowska:Dąbrowski (główny), Chuszcza, Mielniczuk

Seniorzy: 17:00(zbiórka 15:45)

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozegrała swój pierwszy mecz ligowy. Naszym przeciwnikiem była drużyna Leszkopolu Bezek. Dominacja naszej drużyny przez całe spotkanie nie podlegała dyskusji, niestety raziła nieskuteczność.

Mimo bardzo dobrej gry w pierwszej połowie do przerwy remisowaliśmy 1:1. Bramkę dla naszej drużyny w 24 minucie zdobył Artur Hawerczuk, 5 minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę wyrównał Klempka.

W pierwszej połowie nasza drużyna mimo fatalnego stanu boiska stworzyła wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, niestety 3 razy z najbliższej odległości do pustej bramki nie trafiał Artur Hawerczuk. Sytuację miał również Michał Domański niestety trafił w spojenie bramki strzeżonej przez Jonika.

Drugą połowę rozpoczęliśmy jeszcze z większym animuszem. Przez większą część drugiej połowy gospodarze nie potrafili przekroczyć linii środkowej boiska. Mimo wielu sytuacji piłka nie chciała wpaść do bramki gospodarzy. Worek z bramkami rozwiązał Łukasz Lechowski który po świetnym podaniu Tomka Denisiuka wyprowadził nas na prowadzenie.

Gospodarzom zaczęły puszczać nerwy czego konsekwencją była czerwona kartka dla Terleckiego. Grając w przewadze nasza drużyna zdobyła kolejne dwie bramki z dystansu. Najpierw z 35 metrów kapitalnym uderzeniem popisał się Artur Hawerczuk. Następnie jego wyczyn powtórzył jeszcze Szymon Borek.

Gospodarzom coraz bardziej zaczęły puszczać nerwy w konsekwencji czego za czerwoną kartkę wyleciał Żukowski. Na szczęści pomimo brutalnej gry gospodarzy nikt poważnie nie ucierpiał. Należy również dodać że oprócz dwóch czerwonych kartek miejscowi otrzymali jeszcze 6 żółtych kartoników.

W najbliższą środę czeka nas kolejny mecz. Będzie to zaległe spotkanie z Astrą Leśniowice, która w niedziele uległa u siebie spadkowiczowi z okręgówki Vojsławii Wojsławice 2:1