SPÓŁDZIELCA - EKO Różanka 0:4 (0:1)

Miejsce spotkania: Siedliszcze

Obsada sędziowska: Kuśmierczuk (główny), Pukas, Bartoń

Seniorzy: 16:00(zbiórka 14:45)

Już w 1’ spotkania po kilku następujących po sobie błędach zawodników naszej drużyny najlepszy strzelec drużyny gości Mateusz Chwedoruk przedarł się lewą stroną boiska, dośrodkowując piłkę w pole karne. Tam już przez nikogo nie atakowany Marcin Walaszek uzyskał prowadzenie dla zespołu gości. Upłynęło dobre 20 minut, jak gracze otrząsnęliśmy się po tym zimnym prysznicu. Kilkakrotnie zagroziliśmy bramce strzeżonej przez Kamila Struka. M.in. bliski pokonania bramkarza przyjezdnych był dwukrotnie A. Hawerczuk oraz Łukasz Lechowski. Pierwsze 20’ drugiej odsłony spotkania to dominacja naszej drużyny. Tylko dużemu szczęściu gracze Płomyka mogą zawdzięczać fakt, iż nie stracili bramki. Łukasz Lechowski trafił piłką w poprzeczkę, a Mateusz Iwaniuk nie wykorzystał świetnej sytuacji trafiając w słupek. Zgodnie z przysłowiem o niewykorzystanych sytuacjach, M. Chwedoruk po świetnej indywidualnej akcji podwyższył rezultat na 2:0. Niestety nie podnieśliśmy się po tym trafieniu i wspomniany M. Chwedoruk w końcowych minutach spotkania jeszcze dwa razy wpisał się na listę strzelców. Po interesującym spotkaniu przekonywujące zwycięstwo odniósł Płomyk, a nasza drużyna dopiero na wiosnę będzie mieć okazję do rewanżu.