Pechowy remis z Vitrum

Niedziela 14.09.2014

Vitrum Wola Uhruska -SPÓŁDZIELCA 2:2 (0:0)

? ? - Lechowski, Iwaniuk

Miejsce spotkania: Wola Uhruska

Obsada sędziowska: Kowalski (główny), Zygrent, Kosikowski

Seniorzy: 17:00 (zbiórka 15:45)

W piękną słoneczną sobotę 13.09 zmierzyliśmy się w meczu wyjazdowym z Vitrum Wola Uhruska. W pierwszej bezbarwnej połowie niewiele działo się na boisku. Na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje bramkowe stworzone przez obie drużyny. Najlepszej sytuacji na zdobycie prowadzenia nie wykorzystał w 40 minucie Robert Pasternak , który przestrzelił z niewielkiej odległości. Gospodarze byli skuteczniejsi i już na początku II połowy objęli prowadzenie po serii błędów obrony Spółdzielcy. Po chwilowym nokaucie goście wyraźnie się przebudzili i raz za razem stwarzali zagrożenie pod bramką rywali. Dopięli swego, doprowadzając do wyrównania w 70 minucie. Artur Hawerczuk po rajdzie lewą stroną boiska dośrodkował, a Łukasz Lechowski nie miał problemu z umieszczeniem piłki w bramce. 5 minut później Mateusz Iwaniuk wyprowadził nas na prowadzenie finalizując świetną zespołową akcję. Rozpoczął ją Michał Domański, wymieniając podanie z Ł. Lechowskim, który dograł na 3 metr do M. Iwaniuka. Potem jeszcze m.in. A. Hawerczuk, Ł Lechowski mogli podwyższyć prowadzenie, ale niestety ta sztuka im się nie udała. 1 minutę przed końcem doliczonego czasu gry, dekoncentrację gości skwapliwie wykorzystali gracze Vitrum.
W najmniej spodziewanym momencie doprowadzili do wyrównania. W sumie po przeciętnym spotkaniu zremisowaliśmy, praktycznie już wygrany mecz.