Spółdzielca na "5" w ostatnim sparingu

SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE vs Oleśnia Oleśniki 5:3 (2:2)

Bramki: Iwaniuk⚽️, Lechowski⚽️, Braniewski⚽️, Nazarewicz⚽️, Orłowski⚽️ - ?⚽️,?⚽️,?⚽️

Spółdzielca: Pawlak - Żuk, Mroczek, Osoba A., Łyczkowski, Iwaniuk, Osoba D., Braniewski, Nazarewicz, Pasternak, Lechowski oraz Śmigielski, Orłowski, Jędruszak K., Jędruszak P., Moniakowski, Lekan

Oleśnia

W ostatnim meczu sparingowym (24.03.2019) Spółdzielca Siedliszcze odniosła zasłużone zwycięstwo nad Oleśnicą Oleśniki występującą w lubelskiej klasie A - grupa III.

Początek spotkania nie był zbyt udany dla miejscowych którzy już po 15 minutach przegrywali 0:2.

W 40 min sygnał do ataku miejscowym dał Mateusz Iwaniuk, który wykorzystał sytuację sam na sam. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę bramkę zdobył Łukasz Lechowski, który zmienił lot piłki uderzonej przez Damiana Osobę i do przerwy było remis.

W drugiej połowie goście opadli z sił co skrzętnie wykorzystali miejscowi.

W 70 min do wybitej przed pole karne piłki dopadł Robert Braniewski i Spółdzielca wyszedł na prowadzenie. W 73 min było już 4:2, bramkę zdobył nowy nabytek drużyny Konrad Nazarewicz. W 82 min Spółdzielca dołożył kolejne trafienie, jego autorem był Daniel Orłowski.

W doliczonym czasie gry goście zmniejszyli straty. Sędzia odgwizdał "11" po zagraniu piłki ręką przez obrońcę miejscowych, którą na bramkę zamienił zawodnik Oleśni. Mecz zakończył się wynikiem 5:3.

Już w najbliższą niedzielę 31 marca startuje chełmska klasa okręgowa. Spółdzielca w meczu wyjazdowym zmierzy się z zespołem Brata Siennica Nadolna zajmującym po rundzie jesiennej drugie miejsce. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 2:0 dla Spółdzielcy.