Na remis w Rejowcu

W niedzielę 27.09. 2015 udaliśmy się do Rejowca na mecz z miejscową Unią. Po dwóch spotkaniach u siebie, niestety zakończonych porażkami pojechaliśmy do Rejowca z chęcią zrehabilitowania się za ostatnie nieudane występy. Był to mecz walki, gdzie zawodnicy obydwóch zespołów byli bardzo zmotywowani do gry. Lepiej w ten mecz weszli gospodarze, i to oni już w 7 minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Paśnik wykorzystał niezdecydowanie obrońców Spółdzielcy i bez problemu umieścił piłkę w bramce Spółdzielcy. Stracony gol na szczęście podziałał na naszych graczy jak zimny prysznic i od tej pory ruszyli oni do zmasowanych ataków na bramkę Unii. Gracze gospodarzy tylko dobrej postawie swojego bramkarza zawdzięczali, że do przerwy schodzili do szatni z jednobramkową zaliczką.

W drugiej odsłonie Spółdzielca jeszcze bardziej zaatakował, dążąc do strzelenia gola. Mecz się bardzo zaostrzył, a zawodnicy gospodarzy mogli kilka razy zakończyć wcześniej zawody po bardzo ostrych wejściach. Ambitna gra naszej drużyny została nagrodzona w 89 minucie meczu, gdzie bramkarz gospodarzy spóźnił się z interwencją i sfaulował w polu karnym Pawła Żukowskiego. Sędzia bez wahania wskazał na 11 m. Do piłki podszedł Łukasz Lechowski i pewnym strzałem pokonał bramkarza Unii. Po straconej bramce gospodarze rzucili się do ataku i mieli dwie bardzo dobre sytuacje do strzelenia zwycięskiego gola. Z przebiegu spotkania wynik remisowy wydaje się być sprawiedliwy, aczkolwiek przez większą część jego trwania inicjatywa należała do Spółdzielcy.

W niedzielę 4 października podejmować będziemy drużynę Eko Różanka, niedawnego rywala z A klasowych boisk. Spotkanie odbędzie się o godzinie 14.00. Mecz seniorów poprzedzi mecz naszych juniorów, którzy podejmować będą Włodawiankę.