Pewna wygrana z Hutnikiem

Niedziela 21.09.2014

SPÓŁDZIELCA - Hutnik Dubeczno 3:0 (1:0)

Miejsce spotkania:Siedliszcze

Obsada sędziowska: Kołtun (główny), Bartoń, Wilczyński

Seniorzy: 15:00(zbiórka 13:45)

W niedzielę 21.09. do Siedliszcza zawitała zawsze groźna drużyna z Dubeczna . Przez pierwsze 30 minut spotkania na boisku toczyła się zażarta walka. Goście byli groźni przy egzekwowaniu stałych fragmentów gry. W 32 minucie spotkania po zespołowej akcji Spółdzielcę wyprowadził na prowadzenie Michał Domański, który zdecydował się na uderzenie z 20m. Była to przepiękna bramka, gdyż strzelec oddał strzał w pełnym biegu ( po przepuszczeniu piłki przez M. Iwaniuka).
W kocówce I połowy gospodarze mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie. Praktycznie w 60 minucie wynik został rozstrzygnięty, kiedy to faulu na Ł. Lechowskim w obrębie 16 m, Tomasz Denisiuk wykorzystał rzut karny. Za chwilę ten sam zawodnik z niewielkiej odległości mocnym strzałem pod porzeczkę podwyższył wynik. Goście kończyli mecz w 10 po otrzymaniu przez jednego z zawodników czerwonej kartki. Opadli z sił i już do końca meczu nie stwarzali zagrożenia pod bramką Spółdzielcy.

Powiązana galeria: