Autor:

Emil Mikulski

Utworzono:

12.10.2016

Sławomir Skorupski, grający trener zespołu z Różanki, zdobył trzy bramki i był najlepszym zawodnikiem meczu ze Spółdzielcą. - Sławek był dziś piekielnie skuteczny - mówi Antoni Kruk, kierownik drużyny SPS EKO. Już w 5 min. Skorupski dostał dobre podanie od Jakuba Gołębia i hukną z 11 metrów nie do obrony. Pawlak był bez szans. Spółdzielca nie grała wcale źle i zdołała wyrównać. Piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Lechowski. - Gola na 2:1 mógł strzelić Marek Żakowski, ale niestety w dogodnej sytuacji przestrzelił. W pierwszej połowie byliśmy równą drużyną dla EKO, ale niestety wszystko posypało się po zmianie stron - mówi Zbigniew Droń, prezes zespołu z Siedliszcza. Drugie 45 minut to już dominacja gości. Bramkę na 2:1 dla EKO Skorupski zdobył z 7 metrów po podaniu Jankowskiego, a gola na 3:1 głową po centrze Łobka. Gospodarzy dobił Jakub Gołąb, a asystował Madgysh. - Byliśmy lepsi, co udowodniliśmy w drugiej połowie. Nawet gdy ostanie 10 minut graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jankowskiego (drugiej w tej rundzie) Spółdzielca nie mógł nam zagrozić - zauważa Kruk. Lepsza gra SPS EKO wynika też z faktu, że do gry wróciło kilku podstawowych zawodników. - W takim składzie, jak dziś, graliśmy jedynie w trzech pierwszych kolejkach - zauważa kierownik zespołu z Różanki. Tymczasem atmosfera w Siedliszczu zrobiła się nieciekawa. Spółdzielca przegrała dziewiąty mecz z rzędu i jest jedyną drużyną w lidze bez punktu. - Ciężko będzie się nam utrzymać - przyznaje prezes Droń.